про проведення перевірок згідно із Законом України

"Про очищення влади"

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563«Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Скитківська сільська рада  Липовецького району Вінницької області інформує про те, що розпочато перевірку стосовно

П.І.Б.
особи,
щодо якої здійснюється перевірка