ІНФОРМАЦІЯ

про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

щодо ОБЕЦЬ  Світлани  Михайлівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Скитківською сільською радою Липовецького району Вінницької області  проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо ОБЕЦЬ Світлани Михайлівни,яка на час перевіркипрацювала на посадіземлеупорядника Скитківської сільської ради  Липовецького району Вінницької області.

За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до  ОБЕЦЬ Світлани Михайлівнине застосовуютьсязаборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

31.08.2016 р.